logotyp

Kalendář akcí školy

KVĚTEN 2024

03. 5. - tranzitní program v agentuře Rytmus (praktická škola)
09. 5. - beseda k náboženství (II. stupeň)
10. 5. - dopravní hřiště Na Sladovce
14. 5. - výlet do Šestajovic (I. A, II. A, speciální třídy)
15. 5. - Malá putovní 155 - Atletický stadion Benešov (II. A, VI. S)
15. 5. - Husitské muzeum Tábor (VI. A)
15. 5. - výlet Tábor (VI. A)
16. 5. - Městská knihovna Benešov (I. A, I. S)
16. 5. - výlet Písek (VIII. A)
17. 5. - kompenzační a relaxační cvičení ve vodním prostředí (praktická škola)





DUBEN 2024

03. 4. - připomenutí Dne autismu
05. 4. - tranzitní program v agentuře Rytmus (praktická škola)
10. 4. - ekovláčkem do Konopiště (VI. S)
11. 4. - výlet Českéhý Šternberk (speciální třídy, VI. A., VIII. A)
12. 4. - MUD Benešov (VII. A)
15. 4. - MUD Benešov (VI. A)
17. 4. - ParaZOO Vlašim (praktická škola)
23. 4. - Den Země, Masarykovo nám. (VII. A)
24. 4. - celodenní turnaj v bocce a curlingu (ZŠ a PŠ Bn, CSSC Tloskov)
24. 4. - výlet Tábor (V. A)
26. 4. - kompenzační a relaxační cvičení ve vodním prostředí (praktická škola)
26. 4. - MUD Benešov (VII. A)
30. 4. - čarodějnické dopoledne

BŘEZEN 2024

01. 3. - tranzitní program v Rytmusu (praktická škola)
07. 3. - Městská knihovna Benešov (praktická škola)
08. 3. - školní karneval
20. 3. - Papilonia Praha, výlet (III. S)
20. 3. - historická Praha, výlet (V. A)
22. 3. - MUD Benešov (VII. A)
22. 3. - kompenzační a relaxační cvičení ve vodním prostředí (praktická škola)
27. 3. - ČSOP Vlašim, výlet (školní družina)

ÚNOR 2024

05. 2. - beseda s policistkou Mgr. Koubovou, téma "Bezpečné chování"
            (1.,2.,3. ročník)
05. 2. - program v MUD (VIII. A)
05. 2. - exkurze do Benea Benešov (VII. A)
06. 2. - beseda s policistkou Mgr. Koubovou, téma "Dopravní výchova"
            (4.,5. ročník)
06. 2. - beseda s policistkou Mgr. Koubovou, téma "Bezpečný internet"
            (6.,7. ročník)
07. 2. - kino Praha (praktická škola)
07. 2. - beseda s policistkou Mgr. Koubovou, téma "Trestní odpovědnost"
            (8.,9. ročník)
07. 2. - kino Cinema City v Praze (praktická škola)
08. 2. - Městská knihovna Benešov (VI. S)
09. 2. - tranzitní program v Rytmusu (praktická škola)
14. 2. - Výlet do Národního technického muzea Praha (praktická škola)
14. 2. - Městská knihovna Benešov (V. A)
15. 2. - Městská knihovna Benešov (PS, I. A, I. S, VI. S)
16. 2. - kompenzační a relaxační cvičení ve vodním prostředí (praktická škola)
21. 2. - BENEA Benešov - exkurze (VII. A)
23. 2. - MUD Benešov (VI. A)
23. 2. - BES Benešov - exkurze (V. A, VII. A)

LEDEN 2024

08. 1. - MUD Benešov (VIII. A)
10. 1. - tranzitní program - SŠŘ Kunice (I. P)
11. 1. - Městská knihovna Benešov (VI. S)
24. 1. - výlet do Národního muzea v Praze (VI. S)
26. 1. - Městský bazén Benešov (I. P)

PROSINEC 2023

05. 12. - Mikulášská nadílka
06. 12. - výlet do vánoční Prahy (praktická škola)
11. 12. - adventní prohlídka hradu Český Šternberk (školní družina)
12. 12. - vánoční školní jarmark
13. 12. - výlet do vánoční Prahy (VI. A)
20. 12. - vánoční filmové představení v kině
21. 12. - školní vánoční turnaj v curllingu a bocce
22. 12. - vánoční třídní besídky

LISTOPAD 2023

02. 11. - exkurze do SŠŘ Kunice (8., 9. třída)
03. 11. - výlet do Konopiště (IV. S)
06. 11. - Revolution Train ( 8., 9. třída)
09. 11. - divadlo v Bystřici (1. třída , speciální třída, praktická škola)
13. 11. - exkurze do SOŠ a SOU Vlašim (8., 9. třída)
23. 11. - turnaj v bocce Tloskov (praktická škola)
24. 11. - bazén Benešov (praktická škola)


ŘÍJEN 2023

04. 10. - MUD Benešov (8., 9. třída)
05. 10. - výlet do Třeboně (8., 9. třída)
13. 10. - bazén Benešov (praktická škola)
19. 10. - DOD Tloskov (praktická škola)

ZÁŘÍ 2023

06. 9. - veletrh sportovních aktivit (V. A)
07. 9. - dopravní hřiště Na Sladovce
15. 9. - výstava hub (speciální třídy)
15. 9. - dopravní soutěž(VI. A, VII. A)
27. 9. - turistický den

ČERVEN 2023

02. 6. - DEN PREVENCE v rámci Dne dětí
08. 6. - třídní výlet do Vrchotových Janovic (V. S)
09. 6. - relaxační a kompenzační cvičení ve vodním prostředí (I. P)
13. 6. - Regionální muzeum Jílové u Prahy - školní výlet
14. 6. - piknik v Konopišti (praktická škola)
15. 6. - Podblanické ekocentrum Vlašim - školní výlet
16. 6. - prohlídkový okruh na zámku Konopiště (VII. A)
20. 6. - turistický výlet  - Hláska - Zlenice (VI. A)
21. 6. - třídní výlet do Hrusic (I. P)


KVĚTEN 2023

03. 5. - Městská knihovna Benešov (I. S)
04. 5. - projížďka ekovláčkem (I. S)
04. 5. - Muzeum čokolády a marcipánu Tábor (4., 5., 6. třída)
04. 5. - den otevřených dveří hasičské stanice  (přípravná třída)
05. 5. - "Opravdu vidíme očima?" (7., 8., 9. třída)
10. 5. - Národní muzeum Praha (4., 5., 6. třída)
16. 5. - Farní muzeum Kondrac (7., 8., 9. ročník)
17. 5. - Svět medúz Praha (II. S)
24. 5. - Městská knihovna Benešov (VI. A, I. P)
25. 5. - ekovláčkem do Konopiště (V. S)
30. 5. - Spostovní hry Nová Živohošť (I. P)
31. 5. - "Kosmonautika a my"

DUBEN 2023

03. 4. - Den autismu
03. 4. - Podblanické ekocentrum Vlašim (VII. A)
05. 4. - Městská knihovna Benešov (praktická škola)
19. 4. - turnaj v bocce - (praktická škola, CSSC Tloskov)
25. 4. - Ekocentrum Čapí hnizdo
27. 4. - poznáváme Prahu-Petřín (praktická škola, přípravná třída)
28. 4. - čarodějnický rej

BŘEZEN 2023

17. 3. - beseda ÚP o výběru povolání (VII. A)
29. 3. - "Míšův program" - org. EVERESTA (I. S, V. S)
30. 3. - náboženství ve svobodné společnosti (VII. A, IX. A)

ÚNOR 2023

01. 02. - přednáškové bloky Policie ČR (I. A, IV. A, VI. A)
06. 02. - Městská knihovna Benešov (IX. A)
10. 02. - paralympijský školní den - EVERESTA
17. 02. - staročeský masopust s karnevalem
22. 02. - "Do kosmu s krtkem" (spaciální třídy, I. stupeň ZŠ)

LEDEN 2023

04. 01. - Městská knihovna Benešov (praktická škola)
13. 01. - kompenzační a relaxační cvičení ve vodě (praktická škola)
18. 01. - divadlo Kampa v Praze (praktická škola)
20. 01. - Pražský hrad (4., 5. ročník)

PROSINEC 2022

01. 12. - Muzeum divadla Bystřice (IV. A)
05. 12. - lekce plavání (2., 3., 4. třída)
05. 12. - Mikuláššská nadílka
06. 12. - Policie ČR, přednáškové bloky (6., 7., 8., 9. ročník)
08. 12. - Městská knihovna Benešov (4., 5., 6. ročník)
20. 12. - třídní vánoční besídky
21. 12. - kino Benešov - "Tajemství staré bambitky 2"

LISTOPAD 2022

01. 11. - exkurze do SOŠ a SOU Vlašim (8. a 9. ročník)
03. 11. - návštěva nízkoprahového klubu Mezičas (7., 8., 9. ročník)
04. 11. - sportovní turnaj v Tloskově (praktická škola)
04. 11. - Revolution Train - vlaková stanice Benešov (7., 8., 9. ročník)
11. 11. - plavání (praktická škola)
16. 11. - exkurze do SŠŘ Kunice (praktická škola)
21. 11. - vánoční výstava v DDM (speciální třídy, IV. A)
24. 11. - exkurze do SOŠ a SOU Vlašim (praktická škola)
24. 11. - Městská knihovna Benešov (6. ročník)
29. 11. - koncert ZUŠ J. Suka Benešov

ŘÍJEN 2022

04. 10. - turistický den
06. 10. - exkurze do zahradnictví v Říčanech (praktická škola)
18. 10. - Městská knihovna Benešov (VI. A)
19. 10. - exkurze do SŠŘ Kunice (7., 8., 9. ročník)
20. 10. - "Do Hrusic za Mikešem" (7., 8., 9. ročník)
25. 10. - požární bezpečnost (speciální třídy)

ZÁŘÍ 2022

01. 9. - zahájení nového školního roku
28. 9. - projížďka ekovláčkem (I. S)

ČERVEN 2022

01. 6. - památky historické Prahy (I. P)
02. 6. - výlet, Farmapark Soběhrdy (III. A)
03. 6. - zahradní slavnost k Mezinárodnímu dni dětí
03. 6. - setkání žáků a absolventů PŠ a jejich rodičů
06. 6. - MUD, dílničky (IV. A)
07. 6. - výlet, zámek Jemniště (VII. S)
08. 6. - burza sportu (3., 4., 5. ročník)
08. 6. - výlet, ZOO Praha (I. P, VI. S)
10. 6. - výlet ekovláčkem do Konopiště (II. SB)
10. 6. - MUD, dílničky (VI. A)
10. 6. - bowling S-centrum Benešov (IV. A)
13. 6. - závěrečné zkoušky PŠ
13. 6. - výlet ŠD, centrum ČSOP Vlašim
15. 6. - oceňování žáků, Stone bowling bar Benešov
16. 6. - návštěva Hasičského záchranného sboru Benešov (I. stupeň)
21. 6. - výlet, Zlenice (VIII. A)
22. 6. - Den prevence (IX. A)
27. 6. - výlet, Praha (IX. A)
29. 6. - turistický den
------------------------------------------------------------------------------------------------------

KVĚTEN 2022

04. 5. - vlastivědná vycházka po Praze  (4., 5. ročník)
10. 5. - exkurze do SOUS J. Nohy (9. ročník)
13. 5. - BESIP dopravní soutěž na hřišti Na Sladovce (5., 6., 7., 8. ročník)
16. 5. - MUD, dílničky (4., 5. ročník)
18. 5. - exkurze do Muzea čokolády a marcipánu Tábor (VI.S., I.P)
25. 5. - beseda s Policií ČR (3., 4., 5., 8., 9. ročník)
27. 5. - MUD, dílničky (6., 7. ročník)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

DUBEN 2022

08. 4. - Vítání jara - celoškolní soutěž ŠD (všechny ročníky)
08. 4. - kompenzační a relaxační cvičení v bazénu (praktická škola)
20. 4. - exkurze do Muzea čokolády a marcipánu Tábor (6., 7., 8. třída)
21. 4. - Městská knihovna Benešov (praktická škola)
21. 4. - Den Země (6., 7. třída)
22. 4. - Divadlo Spejbla a Hurvínka Praha (speciální třídy, I. stupeň ZŠ)
27. 4. - ekovláček (speciální třídy, I. stupeň)
27. 4. - exkurze do Střední školy řemesel Kunice - (praktická škola)
28. 4. - Městská knihovna Benešov (3., 4., 5. ročník)
29. 4. - čarodějnické dopoledne (všechny ročníky)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

BŘEZEN 2022

11. 3. - beseda s Policií ČR (8., 9. ročník)
23. 3. - den otevřených dveří
24. 3. - program v Městské knihovně Benešov (IV. třída)
28. 3. - zapojení do akce "Ukliďme svět"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

PROSINEC 2021

03. 12. - školní mikulášská nadílka
09. 12. - exkurze do Prahy (praktická škola)
17. 12. - vánoční zpívání, třídní besídky
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

LISTOPAD 2021

05. 11. - kompenzační a relaxační cvičení v bazénu (praktická škola)
11. 11. - exkurze do SOS a SOU Vlašim (8., 9. ročník)
18. 11. - den otevřených dveří
19. 11. - Národní muzeum Praha (praktická škola)
1., 15., 22. - plavecký výcvik (2., 3. ročník)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ŘÍJEN 2021

08. 10. - turistický den (všechny ročníky)
19. 10. - exkurze do SŠŘ Kunice (8., 9. ročník)
26. 10. - celoškolní soutěž na téma PODZIM U NÁS
4., 7., 11., 18., 25. - plavecký výcvik (2., 3. ročník)
----------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁŘÍ 2021

07. 9. - dopravní hříště (všechny ročníky)
21. 9. - Den prevence závislostí (8. a 9. ročník)
24. 9. - prohlídka zámku Konopiště (6. a 7. ročník)
29. 9. - pečení brambor v ohni na Kavčíně (9. ročník)
13. 9., 20. 9., 27. 9.  - plavecký výcvik (2. a 3. ročník)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Nástěnka

obrázek
VELETRH SPORTOVNÍCH AKTIVIT

22. 5. 2024

Rychlý kontakt

Základní škola a Praktická škola Benešov, Hodějovského 1654

obrázek
Ředitelka školy:
Mgr. Ludmila Králová
Hodějovského 1654
256 01 Benešov

Telefon: 317 723 784
E-mail: zvsbenesov@cbox.cz
Web školy:
www.zshodejovskeho.cz
ID datové schránky: emwmjgh

Škola nemá oficiální facebookové stránky.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola a Praktická škola Benešov
  • image 32
  • image 33
  • image 34
  • image 35
  • image 36

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy